top of page
35.jpg

20 Yıllık tecrübe..

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle, denizcilik sektöründe ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Yurt içinde ve yurtdışındaki tekne arayışınızı, tecrübeli ekibimizle kolaylaştırıyoruz. 

Fleet

Çalışma Sistemi 

İlgilendiğiniz teknenin marka ve modelini aşağıdaki butonda yer alan forma yazmanız yeterli. Türkiye'nin ve dünyanın bir çok ülkesinde çalışmakta olduğumuz ekibimiz ile gerekli kontakları sağlayıp size seçenekleri rapor halinde sunuyoruz. 

Yurt Dışı Çalışmaları 

Satılık Tekneler bölümümüzde sizin için araştırmış olduğumuz ve ilginizi çekecek tekneler yer almaktadır. İç piyasanın fiyat performansı anlamında oldukça altında olan seçenekleri incelemek için lütfen alttaki butonu tıklayınız.

Acenta İşlemleri

Çözüm ortağı olarak çalıştığımız her bölgede bir acentamız bulunmaktadır. yurt dışı çıkışlarınızda gümrük işlemlerinizin takibi için talep bırakınız. 

Destinations

Transfer İşlemleri 

Bir diğer fimamız olan Vikings Sailing satın alınan tekneyi en güvenli olacak şekilde, ülkemiz sularına getirmeyi taahhüt etmektedir. Mil fiyatlandırma bilgisi için alttaki linki tıklayınız. 

Profesyonel Ekibimiz

Crew
Geminin dümeni

Çalışmalarımızı büyük bir titizlikle ve müşteri memnuniyeti odaklı şekilde yapmaktayız.

Tekne Dümeni

''Portföye yüklenecek olan tekneleri yerinde görüp, deneme seyirlerini gerçekleştiriyoruz.''

Yurtiçi ve yurtdışı uygun fiyatlı tekne bulma çalışmalarımızı yoğun bir şekilde devam ettiriyoruz ve sizi hayalinize kavuşturmak için tüm enerjimizle mavi sulardayız

WhatsApp Image 2022-12-24 at 15.51.52.jpeg

Ünal TUNA
Vikings Yachting Teknik Müdürü 

30 Yıllık tecrübe ile Teknenizin teknik bakımlarını profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarında, tekne sahiplerimize kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek onarım ve bakım çalışmalarını yapmaktadır.

bottom of page