top of page
5_hover-1.jpg

Kara ve Deniz yolu ile
Teknenizin Transferini Sağlıyoruz.

Kara Yolu ile Transfer

Dünyanın bir çok ülkesinden karayolu, bir çok limanından ise deniz yolu ile istediğiniz limana teknelerinizin transferini sağlamaktayız. Tekne transferleri profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Teknenizin güvenle istediğiniz limana, karayolu veya deniz yolu ile getirilmesi noktasında, ekiplerimiz sizler için en uygun transfer rotasını oluşturmaktadır. Teknenize transfer süreci boyunca sigorta yapılmaktadır. 

Teknenizi karayolu ile Türkiye'ye getirmek isterseniz, tüm gümrükleme işlemlerinin takibini gerçekleştirmekteyiz. Hayallerini kurduğunuz motoryat ve yelkenli teknenizin istediğiniz limana gelmesi için lütfen ekibimizden teklif alınız.

Deniz Yolu ile Transfer

 Ülkemizde tekne fiyatlarının yükselmesi ile birlikte özellikle, Avrupa'nın bir çok liman kentinden satın alınan motor yat ve yelkenli teknelerin, istenilen limana transferi kafalarda hep bir soru işareti bırakmıştır. Profesyonel ekibimiz, satın almış olduğunuz teknenizi istediğiniz limana güvenli bir şekilde getirmektedir. Dilerseniz, ekibimizin yapacağı transferde sizler de yer alabilir, uzak yol tecrübesi kazanabilirsiniz. Transferiniz için teklif alabilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Siz de Vikings Group Ekibinde yer almak isterseniz, bizimle irtibata geçiniz...

bottom of page